Hakkımızda

Ingaa.net olarak, annelerin destekçisi ve bir numaralı yardımcısı olmak için çalışıyoruz. Annelerimizin duygularını onlarla paylaşıyor, dertlerine ortak oluyoruz. Bu yolda annelerimizin bütün gün yanından ayırmadıkları yavruları için çözümler üretmeye çalışıyoruz, onlara değerli bilgilerimizi aktarıyoruz. Sevgili anneler; birlikte daha bilinçli ve emin adımlarla ilerlemek için sitemizi takip edebilirsiniz.

İletişim için; bilgi@ingaa.net

Yasal Uyarı: ingaa.net sitesinde yapılan tüm paylaşımlar tavsiye niteliği taşımaktadır. Paylaşımlarımız sorunların tek çözüm yolu ya da mutlak doğru yolu olmayabilir.
Sorunlar benzerlik gösterse de bebekten bebeğe çözümlerin değişiklik gösterebileceğini unutmayınız. Sorunlarınız hakkında muhakkak hekimlerinize, uzmanlara danışmanızı öneririz.
Unutmayın ki burada yapılan paylaşımların doğruluğunu garanti edemiyoruz. Burada paylaştığınız
bilgilerinizin sanal ortamda kolayca yayılabileceğini ve arama motorları tarafından indexlendiğini bilmenizi isteriz. Bu sebeple özel ve kişisel bilgilerinizin güvenliği tamamen annelerimize aittir. Sitemiz bu konuda sorumluluk kabul etmez. Sitemizde paylaştığınız yazıların sorumluluğu 5651 sayılı yasa gereği siz annelerimize aittir. Sitemize ait yazılar izin alınmaksızın paylaşılamaz ve yayınlanamaz.
Aksi takdirde avukatlarımız aracılığıyla adli işlem başlatılacaktır. Annelerimiz, her zaman yüzünüzün gülmesi dileğiyle…